Ważne informacje - 5 artykułów

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. 2 wypadki w Ełku - zginął 33-latek pasażer BMW, 26-letnia motocyklista przebywa w szpitalu

  Ełccy policjanci pracowali wczoraj na miejscu dwóch wypadków drogowych. Do jednego doszło przed godziną 17 w Ełku na rondzie przy ul. Kilińskiego. Poszkodowana 26-letnia kierująca motocyklem kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Do drugiego tragicznego zdarzenia doszło około 2:30 na trasie Ełk-Sędki, gdzie zginął 33-letni pasażer osobowego BMW. Policjanci ustalili, że samochód, którym podróżował mężczyzna wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu.

 2. Komenda Powiatowa Policji w Ełku

 3. Ukradli rowery z piwnicy – szybko zostali zatrzymani

  Dzielnicowi z Prostek już następnego dnia po kradzieży zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli rowery. 25 i 44-latek wiedzieli, gdzie w piwnicy w bloku są one przechowywane. Nocą wykorzystali okazję i zabrali trzy rowery o wartości 2000 złotych. Usłyszeli zarzuty kradzieży.

 4. 1300 złotych – tyle kosztowało bezpodstawne wezwanie policji

  Miało być ciężkie pobicie. W rzeczywistości powód wezwania policji był nieuzasadnionym pomysłem - „zadzwoniłem, bo zadzwoniłem”. Ostatecznie ten pomysł skończył się dla zgłaszającego i jego brata dość kosztowanie. Policjanci ukarali ich mandatami na łączną kwotę 1300 złotych. Osoby bezpodstawnie wzywające służby narażają się nie tylko na konsekwencje karne. Blokują telefon alarmowy i odciągają służby od pilnych i poważnych zdarzeń.

 5. Kierownictwo

 6. Miasto Ełk

 7. Wydział Prewencji

 8. Nietrzeźwy kierowca spowodował wypadek w gminie Kalinowo

  Kierujący samochodem osobowym marki Audi A4 na trasie Dorsze-Iwaśki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Zarówno on, jak i pasażer, trafili do szpitala ze złamaniami i potłuczeniami. Kierowca miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

 9. Rewiry Dzielnicowych

  Rewiry Dzielnicowych

 10. Oficer prasowy

Powrót na górę strony