Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Włamywał się i kradł. Został zatrzymany

  37-latek włamywał się do różnych, niewielkich, obiektów handlowo-usługowych w Ełku i zwykle kradł pieniądze. Policjanci po przeanalizowaniu zgłaszanych zdarzeń ustalili tożsamość mężczyzny. Został zatrzymany i usłyszał łącznie 6 zarzutów. Ma też do odbycia karę 2 lat i 8 miesięcy za wcześniejsze czyny.

 2. Komenda Powiatowa Policji w Ełku

 3. Kierownictwo

 4. 2 wypadki w Ełku - zginął 33-latek pasażer BMW, 26-letnia motocyklista przebywa w szpitalu

  Ełccy policjanci pracowali wczoraj na miejscu dwóch wypadków drogowych. Do jednego doszło przed godziną 17 w Ełku na rondzie przy ul. Kilińskiego. Poszkodowana 26-letnia kierująca motocyklem kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Do drugiego tragicznego zdarzenia doszło około 2:30 na trasie Ełk-Sędki, gdzie zginął 33-letni pasażer osobowego BMW. Policjanci ustalili, że samochód, którym podróżował mężczyzna wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu.

 5. Miasto Ełk

 6. Rewiry Dzielnicowych

  Rewiry Dzielnicowych

 7. Wybił szybę w pojeździe i kradł kable. Został zatrzymany

  Policjanci z Ełku zatrzymali 29-latka, który jest podejrzany o zniszczenie samochodu i kradzież kabli. Straty jego przestępczej działalności to 46500 złotych.

 8. Gmina Prostki

 9. „Hej mamo to mój nowy numer zapisz go” – uważaj na takie wiadomości

  Policjanci wielokrotnie otrzymywali informacje o fałszywych wiadomościach typu: „Hej mamo to mój numer, zapisz go. Rozbił mi się telefon i moja karta sim z numerem nie działa. Napisz do mnie..”. Nie klikajcie w podany w takiej wiadomości link! To oszustwo!

 10. Co zrobić z bronią po śmierci jej posiadacza?

  Policjanci przypomnianą, że osoba posiadająca broń lub amunicję po osobie zmarłej zobowiązana jest do powiadomienia Policji. Wówczas policjanci przekażą informacje o dalszych krokach, które należy podjąć.

Powrót na górę strony