Ważne informacje - 5 artykułów

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. 2 wypadki w Ełku - zginął 33-latek pasażer BMW, 26-letnia motocyklista przebywa w szpitalu

  Ełccy policjanci pracowali wczoraj na miejscu dwóch wypadków drogowych. Do jednego doszło przed godziną 17 w Ełku na rondzie przy ul. Kilińskiego. Poszkodowana 26-letnia kierująca motocyklem kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Do drugiego tragicznego zdarzenia doszło około 2:30 na trasie Ełk-Sędki, gdzie zginął 33-letni pasażer osobowego BMW. Policjanci ustalili, że samochód, którym podróżował mężczyzna wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu.

 2. Puste kajaki na jeziorze, brak kontaktu z opiekunem i uczniami, którzy nimi wypłynęli. Ćwiczenia służb na wodzie i lądzie

  Policjanci z Ełku wspólnie z innymi służbami przeprowadzili wspólne ćwiczenia. Scenariusz zakładał, że na wodzie zostały znalezione puste kajaki, a pływające nimi osoby zaginęły. Takie działania służą głównie wymianie doświadczeń i usprawnieniu współpracy na wypadek rzeczywistych zagrożeń.

 3. Komenda Powiatowa Policji w Ełku

 4. 17-latek bez uprawnień wiózł motorowerem nietrzeźwego pasażera bez kasku

  Pasażer przewożony motorowerem nie może być nietrzeźwy i musi mieć kask. Tym obowiązkiem zdziwiony był 17-latek, który właśnie tak przewoził pasażera. Może dlatego, że sam nie miał uprawnień do kierowania.

 5. Miasto Ełk

 6. Rewiry Dzielnicowych

  Rewiry Dzielnicowych

 7. Tragedia na Jeziorze Ełckim

  Tragedia na jeziorze. Dwóch mężczyzn pływających kajakiem utonęło w niedzielę na Jeziorze Ełckim. Po kilku godzin poszukiwań służby wydobyły z wody ciała 20 i 39 - latka.

 8. Kierownictwo

 9. Uprawiał konopie w ogrodzie warzywnym

  W przydomowym ogródku, obok kapusty i pomidorów, 36-latek miał także plantację konopi indyjskich. Jak twierdził – z ciekawości na własne potrzeby. Rośliny dostrzegli dzielnicowi z gminy Prostki. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za uprawę konopi innych niż włókniste grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 10. Ukradli tory kolejowe. Zostali zatrzymani przez policjantów z Ełku

  Policjanci z Ełku ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu augustowskiego, którzy z nieużywanego obecnie torowiska o wartości historycznej ukradli szyny i inne części kolejowe wycenione na ponad 139 tys. zł. Policjanci ustalili również, że mężczyźni ukradli to mienie, bo zostali zobowiązani do naprawienia torowiska, z którego ukradli szyny w ubiegłym roku.

Powrót na górę strony