Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. 2 wypadki w Ełku - zginął 33-latek pasażer BMW, 26-letnia motocyklista przebywa w szpitalu

  Ełccy policjanci pracowali wczoraj na miejscu dwóch wypadków drogowych. Do jednego doszło przed godziną 17 w Ełku na rondzie przy ul. Kilińskiego. Poszkodowana 26-letnia kierująca motocyklem kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Do drugiego tragicznego zdarzenia doszło około 2:30 na trasie Ełk-Sędki, gdzie zginął 33-letni pasażer osobowego BMW. Policjanci ustalili, że samochód, którym podróżował mężczyzna wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu.

 2. Pobili taksówkarza. Zostali zatrzymani i objęci dozorami

  Ta przejażdżka taksówką wymknęła się klientom spod kontroli i będzie wiązała się z poważnymi konsekwencjami karnymi. Trzej mężczyźni w trakcie kursu pobili taksówkarza, bo zwrócił im uwagę na hałaśliwe i rozpraszające go zachowanie. Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów, usłyszeli zarzuty i wszyscy zostali objęci przez prokuratora dozorami.

 3. Nietrzeźwi kierowcy na drogach Ełku

  Warto pomyśleć o konsekwencjach wsiadania za kierownicę po spożytym wcześniej alkoholu. Nawet jeśli nie ma być to długa przejażdżka... Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani w miniony weekend na drogach powiatu ełckiego, gdy prowadzili swoje pojazdy w stanie nietrzeźwości. Jeden z nich został ujęty przez mieszkańców Ełku.

 4. Tragedia na Jeziorze Ełckim

  Tragedia na jeziorze. Dwóch mężczyzn pływających kajakiem utonęło w niedzielę na Jeziorze Ełckim. Po kilku godzin poszukiwań służby wydobyły z wody ciała 20 i 39 - latka.

 5. Komenda Powiatowa Policji w Ełku

 6. Rowerzystka jadąca chodnikiem potrącona przez kierującą samochodem. Obie ukarane mandatami

  Do kolizji samochodu z rowerem doszło dziś przed godziną 7:00 na ul. Chopina. 56-letnia rowerzystka jadąca po chodniku została uderzona przez pojazd wyjeżdżający z bramy. Zarówno kierująca hyundaiem, jak i rowerzystka zostały ukarane mandatami karnymi.

 7. Kierownictwo

 8. Powiatowe obchody Święta Policji w Ełku

  Lipiec dla policjantów to miesiąc wyjątkowy. 24 lipca przypada ich święto, ustanowione na pamiątkę powołania w 1919 roku Policji Państwowej. Z tej okazji świętowali także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ełku.

 9. Potrącenie rowerzystki na przejeździe dla rowerów i 4-letniego dziecka na chodniku

  W Ełku doszło wczoraj do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem samochodów osobowych i rowerów. 40-latka włączając się pojazdem do ruchu potrąciła 4-laetnie dziecko jadące po chodniku rowerem. Natomiast 46-letni kierujący seatem potrącił rowerzystkę, która przejeżdżała na przejeździe dla rowerów. Na szczęście nikt w zdarzeniach poważnie nie ucierpiał.

 10. Rewiry Dzielnicowych

  Rewiry Dzielnicowych

Powrót na górę strony