Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

2 wypadki w Ełku - zginął 33-latek pasażer BMW, 26-letnia motocyklista przebywa w szpitalu

Ełccy policjanci pracowali wczoraj na miejscu dwóch wypadków drogowych. Do jednego doszło przed godziną 17 w Ełku na rondzie przy ul. Kilińskiego. Poszkodowana 26-letnia kierująca motocyklem kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Do drugiego tragicznego zdarzenia doszło około 2:30 na trasie Ełk-Sędki, gdzie zginął 33-letni pasażer osobowego BMW. Policjanci ustalili, że samochód, którym podróżował mężczyzna wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu.

Wczoraj około godziny 17:00 doszło do wypadku drogowego na rondzie przy ul. Kilińskiego i ul. Pięknej. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący Oplem Astra 65-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego nie zastosował się do znaku drogowego i przeciął kierunek jazdy 26-letniej motocyklistce. Kobieta uderzyła w lewą część opla, upadła na jezdnię, a motocykl potoczył się dalej i uderzył w jadącego volkswagena. W wyniku tego zdarzenia 26-latka trafiła do szpitala z urazem nogi. Wszyscy uczestnicy tego wypadku byli trzeźwi.

Ełccy policjanci pracowali także na trasie Ełk-Sędki, gdzie około 2:30 doszło  do tragicznego w skutkach wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem BMW 31-letni mieszkaniec Sejn na łuku drogi wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia 33-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu. Kierowca z ogólnymi potłuczeniami został przetransportowany do szpitala na obserwację. Funkcjonariusze zbadali 31-latka na zawartość alkoholu - był trzeźwy.

Teraz policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tych zdarzeń. 

ak

  • wypadek Ełk-Sędki
  • wypadek Ełk-Sędki
  • wypadek Ełk-Sędki
  • wypadek ul. KIlińskiego
  • wypadek ul. Kilińskiego
Powrót na górę strony