Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana kobieta bez prawa jazdy potrąciła przejeżdżającego przez przejście dla pieszych nastoletniego rowerzystę

Nietrzeźwa kierująca samochodem marki Audi A6 potrąciła 17- letniego rowerzystę, który przejeżdżał rowerem na oznakowanym przejściu dla pieszych. Nastolatek z ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala. Okazało się, że kobieta w ogóle nie posiada prawa jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj /28.06.22/ o godzinie 16:10 w Ełku na ulicy Grajewskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi A6 28-letnia mieszkanka Ełku potrąciła przejeżdżającego przez oznakowane przejście dla pieszych 17-letniego rowerzystę. Nastolatek z ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierującej audi wykazało 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. Ponadto w trakcie kontroli okazało się, że kobieta w ogóle nie posiada prawa jazdy.

Teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara pozbawienia wolności do 2 lat oraz minimum 5.000 złotych grzywny. Kobieta odpowie także za kierowanie bez uprawnień i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za co grozi jej kara grzywny do 5.000 zł.

  • Miejsce potrącenia rowerzysty
    Miejsce potrącenia rowerzysty
Powrót na górę strony