Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

...bądź bezpieczny podczas letnich atrakcji

Policjanci z Ełku uczestniczyli w festynie „Nie rób wakacji od segregacji – bądź bezpieczny podczas letnich atrakcji”. Oprócz dobrej zabawy, uczestnicy mieli okazję porozmawiać z policjantami, zobaczyć policyjny sprzęt służbowy i otrzymać małą niespodziankę.

Ełccy policjanci wzięli udział w festynie w Stradunach, który odbył się pod hasłem Nie rób wakacji od segregacji – bądź bezpieczny podczas letnich atrakcji”. Zwłaszcza z myślą o dzieciach i młodzieży przed zbliżającymi się wakacjami. Organizatorzy festynu przygotowali dużo różnych atrakcji, także w tematyce ekologicznej.

Policjanci zaprezentowali radiowozy i ich wyposażenie oraz pokazali sprzęt policyjny wykorzystywany do codziennej służby. Była to także dobra okazja do rozmowy o bezpieczeństwie podczas wakacji - można było poznać zasady bezpiecznego spędzania czasu nad wodą, kontaktu z obcymi nieznajomymi osobami czy informowania służb o zagrożeniach.

Każde dziecko, które odwiedziło policjantów przy stoisku otrzymało drobny upominek, np. odblask, który ma poprawiać bezpieczeństwo i przypominać o właściwym poruszaniu się po drodze.

  • policjantka podczas spotkania z dziećmi
    policjantka podczas spotkania z dziećmi
  • policjant podczas spotkania z dziećmi
    policjant podczas spotkania z dziećmi
  • policjant podczas spotkania z dziećmi
    policjant podczas spotkania z dziećmi
Powrót na górę strony