Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał zarobić na kradzionych perfumach. Został zatrzymany

Policjanci ustalili i zatrzymali 29-latka, który kradł markowe perfumy z drogerii. Ich wartość to ponad 700 złotych. Mężczyzna chciał sobie dorobić, sprzedając ukradzione kosmetyki.

Zarzut kradzieży w recydywie usłyszał 29-latek, który kradł perfumy z drogerii. Mężczyzna w sumie z dwóch sklepów wyniósł flakoniki o łącznej wartości ponad 700 złotych. Jego przestępcza działalność szybko została ukrócona przez policjantów z Ełku.

Po zgłoszeniu kradzieży policjanci na podstawie wizerunku zarejestrowanego przez sklepowe kamery ustalili, kim jest ten mężczyzna. Ełczanin został zatrzymany. Jak się okazało, chciał sobie dorobić sprzedając kradzione perfumy.

W związku z tym, że był już skazywany za kradzieże grozi mu teraz kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony