Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja w okolicach Zdunek

53-latek nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wjechał do rowu. Zdarzenie zakończyło się zniszczeniem pojazdu. W aucie nie było pasażerów, kierowca nie odniósł obrażeń.

Wczesnym rankiem w pobliżu miejscowości Zdunki na drodze krajowej nr 65 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Na szczęście kierowca BMW, który jechał sam, nie odniósł obrażeń. Zdarzenie zakończyło się zniszczeniem pojazdu. Z ustaleń policjantów wynika, że 53-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Do kolizji doszło na prostym odcinku drogi.

Warunki panujące na drogach mogą być trudne. Są miejsca, gdzie jest śliska nawierzchnia. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności, a przede wszystkim o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Powrót na górę strony