Aktualności

Uroczyste powołanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku podinsp. Mariusza Hanca, dotychczas pełniącego obowiązki na tym stanowisku.

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku podinsp. Mariusza Hanca. Dotychczas miał powierzone obowiązki na tym stanowisku. Uroczystość wręczenia rozkazu odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Ełku w obecności kadry kierowniczej, funkcjonariuszy i pracowników jednostki (05.07.2024 r.).

Podczas uroczystości Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie – insp. Mirosław Elszkowski oraz Komendant Powiatowy Policji w Ełku – mł. insp. Damian Bekulard przekazali słowa wdzięczności i uznania za dotychczasową pracę oraz życzyli wielu sukcesów zawodowych na nowym stanowisku.

Podinsp. Mariusz Hanc jest doświadczonym policjantem - służbę w Policji pełni niemal od 28 lat, z czego 21 lat pracuje w ełckiej jednostce, więc bardzo dobrze zna miasto i jego atrybuty. Przełożeni, doceniając doświadczenie i umiejętności, wyznaczali go na coraz bardziej odpowiedzialne stanowiska. W ostatnim czasie pracował jako Naczelnik Wydziału Prewencji.

  • Uroczystość wręczenia rozkazu
  • Uroczystość wręczenia rozkazu
  • Uroczystość wręczenia rozkazu
Powrót na górę strony