Aktualności

"DZIEŃ KANDYDATA" JUŻ W SOBOTĘ 8 CZERWCA W EŁKU

Każdy zainteresowany służbą w Policji może dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja, skorzystać z rad policyjnych instruktorów, a przede wszystkim sprawdzić się na torze sprawnościowym, który jest jednym z etapów podczas rekrutacji do służby w Policji. 08 czerwca 2024 roku w Ełku w hali sportowej ul. Kolbego.

W godzinach od 10.00 do 13.00 każdy zainteresowany służbą w Policji może dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja, a przede wszystkim bezpłatnie sprawdzić się na torze sprawnościowym.

Osoby, które będą chciały spróbować swoich sił na torze muszą mieć ze sobą wygodny strój sportowy.

Spotkanie odbędzie się na sali sportowej ul. Kolbego 11 w Ełku. 

Ważne!

Służba w Policji daje to, czego nie oferuje wykonywanie wielu innych zawodów. To możliwość niesienia pomocy ludziom i zwierzętom oraz ratowanie mienia i ściganie przestępców. To możliwość rozwoju różnych umiejętności: technicznych, fizycznych czy interpersonalnych. To praca przy wykonywaniu różnych zadań. To służba za kierownicą radiowozu, na motorze, na łodzi, współpraca ze zwierzętami, praca „pod przykrywką”, rozwiązywanie niewyjaśnionych spraw, szukanie śladów w laboratorium, ciągłe staranie się o to, by być jeden krok przed przestępcami, by w końcu ich dopaść. To także współpraca z lokalną społecznością, troska o bezpieczeństwo dzieci i seniorów.

To służba, która każdego dnia może przynosić inne zadania i przynosi satysfakcję z ich zrealizowania.

 

 

Powrót na górę strony