Gmina Stare Juchy - Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Gmina Stare Juchy

Gmina Stare Juchy

 

 

Punkt Przyjęć w Starych Juchach

ul. Plac 500-lecia 7
tel./fax 87 619 91 07
 

 

Rejon XVI

asp. sztab. Tomasz Karwowski
tel. kom. 608 416 351
email: 
dzielnicowy.elk16@ol.policja.gov.pl

Miejscowości:

Stare Juchy, Dobra Wola, Gorło, Gorłówka, Orzechowo,  Szczecinowo, Zawady Ełckie.

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 01 stycznia 2019r. do 30 czerwca 2019r


Dzielnicowy w trakcie spotkań ze społeczeństwem uzyskał informacje od mieszkańców, że w Starych Juchach przy ul. Jeziornej za sklepem "PAWILON HANDLOWY" w godzinach popołudniowych i nocnych gromadzą się osoby, które spożywają alkohol, zakłócają spokój publiczny, żebrzą o pieniądze i zaśmiecają przyległy teren.  Zachowanie osób łamiących przepisy prawa wpływaja negatywnie na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.  Dzielnicowy podejmie działania dążące do zminimalizowania opisanych zachowań poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego oraz kar wobec osób łamiących przepisy prawa w  rażący sposób.

 

 

Rejon XVII
sierż. sztab. Andrzej Siniła
tel. kom. 887 876 465
e-mail: 
dzielnicowy.elk17@ol.policja.gov.pl

Miejscowości:

Bałamutowo, Czerwonka, Grabnik Osada, Grabnik, Jeziorowskie,  Kaltki, Królowa Wola, Liski, Łaśmiady, Nowe Krzywe, Olszewo, Ostrów, Panistruga, Płowce, Rogale, Rogalik, Sikory Juskie, Skomack Wielki Osada, Skomack Wielki, Stare Krzywe.

 

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 01 stycznia 2019r. do 30 czerwca 2019r.

Dzielnicowy w trakcie spotkań ze społeczeństwem uzyskał informacje od mieszkańców , że w miejscowości Grabnik w okolicy sklepu Gaj oraz na terenie przyległym bezpośrednio do tego miejsca, w porze popołudniowej zbierają się osoby, które spożywają alkohol w miejscu zabronionym oraz popełniają wykroczenia porządkowe.  Dzielnicowy podejmie działania dążące do zminimalizowania opisanych zachowań poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego oraz kar wobec osób łamiących przepisy prawa w rażący sposób.