Gmina Prostki - Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Gmina Prostki

Punkt Przyjęć w Prostkach

ul. 1 Maja 16
tel./fax 876 112 007
 

 

Rejon X
asp. sztab. Janusz Merski

tel. kom. 606 466 420
e-mail: dzielnicowy.elk10@ol.policja.gov.pl

Miejscowość Prostki:

Ulice: 1 Maja, 15 Lipca, Dworcowa,  Ełcka, Kolejowa,  Konopnickiej, Krótka, Lipowa, Ogrodowa, Polna, Rzemieślnicza,  Sportowa, Szkolna, Świerkowa, Wąska,  Zielona,

 

Plan działań priorytetowych rejonu X

Z posiadanych przez dzielnicowego informacji i skarg mieszkańców na terenie parku w Prostkach przy ul. 1 Maja 34 gromadzą się osoby, które spożywają alkohol, zaśmiecają to miejsce oraz zakłócają porządek publiczny. Dzielnicowy w okresie od 03.07.2017 r. do 31.12.2017 r.  we współpracy z jednostkami samorządowymi przeprowadzi działania priorytetowe dążące do eliminacji opisanych zachowań poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego i kar wobec osób łamiących przepisy prawa.

Rejon XI
mł. asp. Arkadiusz Ponisztera

tel. kom. 887 876 217
e-mail: 
dzielnicowy.elk11@ol.policja.gov.pl

Miejscowości:

Bobry, Borki,  Bzury, Ciernie, Czyprki, Długochorzele, Dybowo, Dybówko, Glinki, Gorczyce, Guty Rożyńskie, Jebramki, Kibisy, Kobylin, Kobylinek, Kosinowo, Krupin, Krzywińskie, Kurzątki, Marchewki, Miechowo, Miłusze, Nowaki, Olszewo, Popowo, Różyńsk Wielki, Sokólki, Sołtmany, Taczki, Wojtele.

Plan działań priorytetowych rejonu XI

Z posiadanych przez dzielnicowego informacji, wynikających głównie z rozmów z mieszkańcami na trasie Marchewki-Rożyńsk Wielki i Rożyńsk Wielki-Guty Rożynskie kierujący nie stosują się zakazu wjazdu samochodów ciężarowych powyżej 8t. Dzielnicowy (we współpracy z policjantami ruchu drogowego) w okresie od 03.07.2017 r. do 31.12.2017 r. przeprowadzi działania priorytetowe dążące do eliminacji opisanych zachowań poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego i kar wobec osób łamiących ten przepis.

Rejon XII
asp. Tomasz Gorzoch

tel. kom. 887 876 246
e-mail: 
dzielnicowy.elk12@ol.policja.gov.pl

Miejscowości:

Prostki (ul. Osiedle Leśne), Bogusze, Cisy, Dąbrowskie, Długosze, Katarzynowo, Kopijki, Krzywe, Lipińskie Małe, Niedźwiedzkie, Ostrykół, Wiśniowo Ełckie, Zawady Tworki, Żelazki

Plan działań priorytetowych rejonu XII

Z posiadanych przez dzielnicowego informacji, wynikających głównie z rozmów z mieszkańcami na terenie spółdzielni mieszkaniowej w Wiśniowie Ełckim gromadzą się osoby, które spożywają alkohol, zaśmiecają przyległy teren oraz zakłócają ciszę nocną i porządek publiczny. Dzielnicowy w okresie od 03.07.2017 r. do 31.12.2017 r. przeprowadzi działania priorytetowe dążące do eliminacji opisanych zachowań poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego i kar wobec osób łamiących przepisy prawa.