Gmina Prostki - Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Gmina Prostki

Punkt Przyjęć w Prostkach

ul. 1 Maja 16
tel./fax 876 112 007
 

 

Rejon X
asp. sztab. Janusz Merski

tel. kom. 606 466 420
e-mail: dzielnicowy.elk10@ol.policja.gov.pl

Miejscowość Prostki:

Ulice: 1 Maja, 15 Lipca, Dworcowa,  Ełcka, Kolejowa,  Konopnickiej, Krótka, Lipowa, Ogrodowa, Polna, Rzemieślnicza,  Sportowa, Szkolna, Świerkowa, Wąska,  Zielona,

Plan działań priorytetowych rejonu X

Zgodnie z informacjami uzyskanymi od mieszkańców w sklepie przy ul.Krótkiej 4 w Prostkach  w godzinach popołudniowych i wieczornych grupuje się młodzież oraz osoby pełnoletnie, które spożywają alkohol. Podczas spożywania alkoholu, osoby te zakłócają spokój i porządek publiczny, ciszę nocną poprzez głośne używanie słów wulgarnych oraz zaśmiecają teren przyległy do przystanku. Dzielnicowy w okresie od 23.01.2017 r. do 30.06.2017 r. przeprowadzi działania priorytetowe dążące do eliminacji opisanych zachowań m.in. poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego oraz kar wobec osób łamiących przepisy prawa w sposób rażący.

Rejon XI
sierż. sztab. Arkadiusz Ponisztera

tel. kom. 887 876 217
e-mail: 
dzielnicowy.elk11@ol.policja.gov.pl

Miejscowości:

Bobry, Borki,  Bzury, Ciernie, Czyprki, Długochorzele, Dybowo, Dybówko, Glinki, Gorczyce, Guty Rożyńskie, Jebramki, Kibisy, Kobylin, Kobylinek, Kosinowo, Krupin, Krzywińskie, Kurzątki, Marchewki, Miechowo, Miłusze, Nowaki, Olszewo, Popowo, Różyńsk Wielki, Sokólki, Sołtmany, Taczki, Wojtele.

 

Plan działań priorytetowych rejonu XI

Zgodnie z informacjami uzyskanymi od mieszkańców miejscowości Bobry na przystanku  dla komunikacji szkolnej w rejonie byłej Szkoły Podstawowej w godzinach popołudniowych i wieczornych grupuje się młodzież oraz osoby pełnoletnie, spożywany jest alkohol. Podczas spożywania alkoholu, osoby te zakłócają spokój i porządek publiczny, ciszę nocną poprzez głośne używanie słów wulgarnych oraz zaśmiecają teren przyległy do przystanku. Dzielnicowy w okresie od 23.01.2017 r. do 30.06.2017 r. przeprowadzi działania priorytetowe dążące do eliminacji opisanych zachowań m.in. poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego oraz kar wobec osób łamiących przepisy prawa w sposób rażący.

Rejon XII
asp. Tomasz Gorzoch

tel. kom. 887 876 246
e-mail: 
dzielnicowy.elk12@ol.policja.gov.pl

Miejscowości:

Prostki (ul. Osiedle Leśne), Bogusze, Cisy, Dąbrowskie, Długosze, Katarzynowo, Kopijki, Krzywe, Lipińskie Małe, Niedźwiedzkie, Ostrykół, Wiśniowo Ełckie, Zawady Tworki, Żelazki

Plan działań priorytetowych rejonu XII

Zgodnie z informacjami od mieszkańców oraz na podstawie własnych obserwacji dzielnicowego w sklepie spożywczo-przemysłowym w Wiśniowe Ełckim w jego obrębie  w okresie wiosennym i letnim, w godzinach popołudniowych i wieczornych grupuje się młodzież oraz osoby dorosłe, które spożywają napoje alkoholowe, zakłócają spokój i porządek publiczny, używają słów nieprzyzwoitych, zaśmiecają teren przyległy, załatwiają potrzeby fizjologiczne. W/w zachowania budzą zgorszenie wśród mieszkańców i klientów sklepu oraz mają bardzo negatywny wpływ na dzieci. Dzielnicowy w okresie od 23.01.2017 r. do 30.06.2017 r. przeprowadzi działania priorytetowe dążące do eliminacji opisanych zachowań m.in. poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego oraz kar wobec osób łamiących prawo, a także nasilenie częstotliwości obchodu rejonu.