Gmina Prostki - Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Gmina Prostki

Gmina Prostki

Rewir Dzielnicowych w Prostkach

ul. 1 Maja 16

tel./fax 876 112 007
 

 

Rejon X
asp. sztab. Janusz Merski

tel. kom. 606 466 420
e-mail: dzielnicowy.elk10@ol.policja.gov.pl

Miejscowość Prostki:

Ulice: 1 Maja, 15 Lipca, Dworcowa,  Ełcka, Kolejowa,  Konopnickiej, Krótka, Lipowa, Ogrodowa, Polna, Rzemieślnicza,  Sportowa, Szkolna, Świerkowa, Wąska,  Zielona,

 

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 01 stycznia 2019r. do 30 czerwca 2019r.

W związku ze skargami uzyskanymi od mieszkańców bloku nr 31 przy ulicy 1 Maja w Prostkach oraz informacjami uzyskanymi od mieszkańców Prostek, dzielnicowy postanowił objąć szczególnym nadzorem rejon sklepu Alkohole Świata znajdującego się w ww bloku, gdzie w godzinach popołudniowych i wieczornych grupują się osoby, które spożywają alkohol oraz zaśmiecają pobliski teren. Dzielnicowy podejmie działania dążące do ograniczenia opisanych zachowań poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego oraz kar wobec osób łamiących przepisy prawa w rażący sposób.

 

Rejon XI
mł. asp. Arkadiusz Ponisztera

tel. kom. 887 876 217
e-mail: 
dzielnicowy.elk11@ol.policja.gov.pl

Miejscowości:

Bobry, Borki,  Bzury, Ciernie, Czyprki, Długochorzele, Dybowo, Dybówko, Glinki, Gorczyce, Guty Rożyńskie, Jebramki, Kibisy, Kobylin, Kobylinek, Kosinowo, Krupin, Krzywińskie, Kurzątki, Marchewki, Miechowo, Miłusze, Nowaki, Olszewo, Popowo, Różyńsk Wielki, Sokólki, Sołtmany, Taczki, Wojtele.


Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 01 stycznia 2019r. do 30 czerwca 2019r.​

Po spotkaniu z mieszkańcami miejscowości Bobry, którzy skarżyli się iż na nowo powstałej altanie dla turystów i mieszkańców wsi Bobry, która znajduje się w rejonie budynku byłej szkoły, dzielnicowy postanowił objąć szczególnym nadzorem to miejsce, gdzie w godzinach wieczornych i nocnych gromadzi się młodzież i osoby dorosłe, które zakłócają porządek publiczny, spożywają alkohol i zaśmiecają pobliski teren wokół altany. Dzielnicowy podejmie działania do ograniczenia opisanych zachowań poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego oraz kar wobec osób łamiących przepisy prawa w sposób rażący.

 

 

Rejon XII
asp. sztab. Tomasz Gorzoch

tel. kom. 887 876 246
e-mail: 
dzielnicowy.elk12@ol.policja.gov.pl

Miejscowości:

Prostki (ul. Osiedle Leśne), Bogusze, Cisy, Dąbrowskie, Długosze, Katarzynowo, Kopijki, Krzywe, Lipińskie Małe, Niedźwiedzkie, Ostrykół, Wiśniowo Ełckie, Zawady Tworki, Żelazki

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 01 stycznia 2019r. do 30 czerwca 2019r.

W związku ze skargami uzyskanymi od mieszkańców  miejscowości Ostrykół oraz na podstawie własnych informacji, dzielnicowy postanowił objąć szczególnym nadzorem przystanek komunikacji szkolnej oraz most na rzece Ełk gdzie szczególnie w okresie wiosennym i letnim grupuje się młodzież i osoby dorosłe, które spożywają alkohol, palą papierosy, zaśmiecają miejsca publiczne. Przystanek usytuowany jest w centrum miejscowości w bliskim sąsiedztwie parku w którym znajduje sie plac zabaw dla dzieci. Dzielnicowy podejmie działania dążące do opisanych zachowań poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego oraz kar wobec osób łamiących przepisy prawa w rażący sposób.