Gmina Kalinowo - Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Gmina Kalinowo

Gmina Kalinowo

Punkt Przyjęć w Kalinowie

ul. Mazurska 11
tel./fax 876 298 470
 

Rejon XIII
st.asp. Paweł Wilkiewicz
tel. kom. 887 876 169
e-mail: dzielnicowy.elk13@ol.policja.gov.pl

Miejscowości:

Kalinowo (ul. Osiedlowa), Dorsze, Ginie, Iwaśki, Kile, Koleśniki, Krzyżewo,  Marcinowo, Maże, Milewo, Piętki, Prawdziska, Stare Cimochy, Turowo, Wierzbowo, Zanie,  Zocie

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 01 lipca 2018r. do 31grudnia 2018r.

Z informacji uzyskanych przez dzielnicowego wynika, że w godzinach popołudniowych i wieczornych na terenie przeznaczonym do rekreacji znajdującym się przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Dorsze, gomadzi się młodzież, która spożywa alkohol oraz zaśmieca przyległy teren. Dzielnicowy podejmie działania dążące do wyeliminowania opisanych zachowań poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego oraz kar wobec osób łamiących przepisy prawa w rażący sposób.

 

Rejon XIV
st. asp. Andrzej Szafranko
tel. kom. 606 466 409
e-mail: 
dzielnicowy.elk14@ol.policja.gov.pl

Miejscowości:

Czyńcze, Jędrzejki,  Kucze, Laski Małe,  Laski Wielkie, Lisewo, Łoje, Makosieje, Mazurowo, Pisanica,  Romoty, Skrzypki, Stacze, Sypitki

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 01 lipca 2018r. do 31 grudnia 2018r.

Na podstawie informacji z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i rozmów z mieszkańcami miejscowości Łoje dzielnicowy ustalił, iż w godzinach popołudniowych i wieczornych, a także w weekendy  w miejscowości Łoje na plaży wiejskiej gromadzi się młodzież, która spożywa alkohol i zaśmieca przyległy teren. Dzielnicowy podejmie działania dążące do eliminacji zjawiska, poprzez sprawdzanie tego miejsca podczas obchodu oraz  poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego oraz kar wobec osób łamiących przepisy prawa. 

 


mł. asp. Krzysztof Kowalczyk
tel. kom. 887 876 092
e-mail: dzielnicowy.elk15@ol.policja.gov.plundefined

Miejscowości:

Kalinowo (ul. Kajki, Konopnickiej, Mazurska, Polna, Sportowa, Szkolna), Borzymy,  Długie, Dudki, Golubka, Gołubie, Grądzkie Ełckie,  Kulesze, Mikołajki, Romanowo, Ryczywół,  Skomętno Wielkie, Stożne, Szczudły, Wysokie, Zaborowo

Zdiagnozowane zagrożenie, nad którym dzielnicowy podejmuje działania w ramach Planu działania priorytetowego, realizowanego w okresie od 01 lipca 2018r. do 31grudnia 2018r.

Na podstawie informacji z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i rozmów z mieszkańcami Kalinowa, dzielnicowy ustalił, iż w godzinach popołudniowych i wieczornych, zwłaszcza w weekendy na placu zabaw w rejonie GOK w Kalinowie gromadzi się młodzież, która niszczy mienie oraz zaśmieca przyległy teren. Dzielnicowy podejmie działania dążące do wyeliminowania opisanych zachowań poprzez stosowanie środków oddziaływania wychowawczego oraz kar wobec osób łamiących przepisy prawa w rażący sposób.