Wójt Gminy Prostki przekazał policjantom odblaski - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wójt Gminy Prostki przekazał policjantom odblaski

Wójt Gminy Prostki Rafał Wilczewski przekazał policjantom elementy odblaskowe na potrzeby działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Odblaski zostały przekazane w ramach działań „Prostki profilaktyka bez granic”.

Wójt Gminy Prostki Rafał Wilczewski przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Ełku insp. Pawła Szyperka elementy odblaskowe. Wszystkim zależy na poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym!

Odblaski w postaci kamizelek i opasek policjanci wręczą przede wszystkim mieszkańcom gminy Prostki – tym najmłodszym i starszym - podczas codziennych służb i spotkań.

Odblaski mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo pieszych, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy na drogach, nawet w dzień panuje niedostateczna widoczność. To właśnie elementy odblaskowe umieszczone w widocznym miejscu sprawiają, że kierowca w porę może dostrzec pieszego.

Niestety ubiegły rok przyniósł tragiczne zdarzenia z udziałem pieszych w naszym regionie, którzy poruszali się bez odblasków, dlatego tak ważne jest przypominanie mieszkańcom o odpowiedniej widoczności.

  • przekazanie elementów odblaskowych
    przekazanie elementów odblaskowych
  • opaski i kamizelki odblaskowe
    opaski i kamizelki odblaskowe
Powrót na górę strony