Nietrzeźwy spowodował kolizję - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy spowodował kolizję

Zimowe warunki na drogach bywają trudne i nieprzewidywalne. Tym bardziej dziwi postawa niektórych kierowców, którzy dodatkowo narażają siebie i innych na niebezpieczeństwo. 43-latek z Ełku wsiadł za kierownicę, mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Potem nie zapanował na swoim pojazdem i uderzył w inne auto. Czekają go poważne konsekwencje.

Policjanci zatrzymali 43-latka, który spowodował kolizję w Ełku w miniony weekend. Z ustaleń wynika, że ten mężczyzna jadąc fordem nagle zatrzymał się na jezdni, co także zmusiło kierowcę jadącego za nim do zatrzymania się. Po chwili ford zaczął się cofać i tyłem uderzył w stojący za nim pojazd, powodując jego uszkodzenia. Okazało się, że fordem kieruje kompletnie pijany mężczyzna. Badanie wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Jechał z pasażerem. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Policjanci na miejscu zatrzymali mu prawo jazdy.

Teraz 43-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania i konsekwencje finansowe.

Powrót na górę strony