Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy szedł po drodze krajowej. W porę zareagowali inni uczestnicy ruchu

Kompletnie pijanego pieszego zatrzymali policjanci na trasie Ełk-Oracze. Mężczyzna stwarzał poważne zagrożenie w ruchu drogowym, ponieważ wchodził na jezdnię przed jadące pojazdy. 51-latek po wytrzeźwieniu został ukarany mandatem.

Policjanci w godzinach porannych (15.01.2020r.) dostali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który nierozważnie szedł drogą krajową nr 65 na trasie Ełk-Oracze. Inni uczestnicy ruchu poprosili o interwencję, ponieważ mężczyzna chwiejnym krokiem wchodził na jezdnię. Nie zważał na poruszające się tam pojazdy i nie zachowywał należytej ostrożności. Powodowało to duże zagrożenie dla jego bezpieczeństwa, a także innych uczestników ruchu drogowego. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji świadków nie doszło do tragedii i udało się uniknąć nieszczęścia na drodze.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Badanie stanu trzeźwości wykazało u tego 51-latka ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu mężczyzna został ukarany mandatem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Powrót na górę strony