Pijana matka „opiekowała się" dziećmi - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana matka „opiekowała się" dziećmi

Nietrzeźwa matka zajmowała się trojgiem swoich małoletnich dzieci. 36-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. O niewłaściwym sprawowaniu opieki na dziećmi został poinformowany sąd rodzinny.

Policjanci zostali poinformowani o tym, że pijana matka w jednej z miejscowości na terenie gminy Ełk może zajmować się małoletnimi dziećmi. Policjanci potwierdzili tą informację. Okazało się, że 36-latka była kompletnie pijana. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone na miejscu interwencji wykazało, że kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W mieszkaniu panował nieporządek, porozrzucane były butelki i puszki po alkoholu. Pod opieką matki przebywało troje jej dzieci w wieku od 5 do 12 lat. W związku z tym, że kobieta sama wychowuje dzieci, a jej stan nie pozwalał na właściwą i staranną opiekę musiały one trafić do placówki opiekuńczej.

W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia sytuacji opiekuńczo-wychowawczej dzieci. O sprawie został poinformowany sąd rodzinny.

Powrót na górę strony