Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Groził matce i jej partnerowi oraz naraził ich na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Został aresztowany

23-letni mężczyzna groził swojej matce oraz jej partnerowi oraz naraził ich na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo uszczerbku na zdrowiu. Został zatrzymany przez policjantów w wyniku penetracji terenu przyległego do miejsca zdarzenia. Na wniosek prokuratora sąd tymczasowo aresztował mężczyznę.

W nocy z 30 na 31 grudnia 2018roku, policjanci zostali poinformowani o awanturze w jednej z miejscowości powiatu ełckiego. Okazało się, że mężczyzna groził matce i jej partnerowi pozbawieniem życia oraz spaleniem domu. Jednocześnie naraził ich na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w ten sposób, że podpalił świąteczne dekoracje znajdujące się na werandzie domu. Pożar nie rozpowszechnił się jedynie dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji domowników.

Mężczyzna przed przybyciem patrolu oddalił się z miejsca zdarzenia, został zatrzymany przez policjantów w wyniku penetracji terenu.

Na wniosek prokuratora sąd aresztował go na najbliższe dwa miesiące. Grozi mu do 3 lata pozbawienia wolności.