Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uderzając nożem doszczętnie zniszczył drzwi cudzego mieszkania. Został zatrzymany

Policjanci zatrzymali 35-letniego, pijanego mężczyznę, który uderzając nożem doszczętnie zniszczył drzwi mieszkania w jednym z bloków w centrum miasta Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

W minioną środę policjanci zostali poinformowani, że nietrzeźwy mężczyzna uderzając nożem zniszczył drzwi mieszkania w jednym z bloków w centrum miasta. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy ustalili, że czynu tego dopuścił się 35-letni mieszkaniec Ełku. Już chwilę później, policjanci zatrzymali mężczyznę w jego mieszkaniu. 35-latek był pod wyraźnym wpływem alkoholu, zachowywał się bardzo agresywnie i wulgarnie w stosunku do funkcjonariuszy, a kieszeni spodni miał nóż. Policjanci obezwładnili mężczyznę i odebrali mu narzędzie, a następnie dowieźli do policyjnego aresztu.

Wartość uszkodzonych drzwi, w których mężczyzna zrobił 15 głębokich nacięć, została wyceniona na blisko 1.000 zł. 35-latek usłyszał już zarzut zniszczenia mienia. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.