Policjanci wyróżnieni przez Prezydenta Miasta Ełku - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyróżnieni przez Prezydenta Miasta Ełku

Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz nagrodził 5 policjantów wyróżniających się w służbie prewencyjnej i ruchu drogowego na rzecz poprawy bezpieczeństwa w mieście. Prezydent przekazał również policjantom sprzęt i wyposażenie ratunkowe o wartości 5.000 zł z przeznaczeniem na doposażenie funkcjonariuszy pełniących służbę na wodach i terenach przywodnych.

Nagrody od Prezydenta Miasta Ełku otrzymali:

asp. szt. Emilia Czuper

asp. szt. Wojciech Zawalich

sierż. szt. Marcin Andruszkiewicz

asp. Grzegorz Królczyk

sierż. szt. Bartłomiej Oleaczek
 

Są to funkcjonariusze, którzy wyróżniają się w codziennej służbie prewencyjnej i na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pan Prezydent docenił ich zaangażowanie i wysiłek.

Nagrodzeni wykazali się szczególnym poświęceniem i profesjonalizmem przy wykonywaniu obowiązków służbowych, a osiągane przez nich wyniki przyczyniają się bezpośrednio do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu ełckiego.

Dodatkowo Prezydent przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji insp. Pawła Szperka sprzęt i wyposażenie ratunkowe o wartości 5.000 zł z przeznaczeniem na doposażenie funkcjonariuszy pełniących służbę na wodach i terenach przywodnych.