Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków, którzy mieli przy sobie marihuanę

Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Ełku i jego dwóch 17-letnich kolegów, którzy idąc na koncert mieli przy sobie marihuanę. Teraz nastolatkowie odpowiedzą przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Wczoraj wieczorem ełccy kryminalni, wylegitymowali 19-letniego mieszkańca Ełku i jego dwóch 17-letnich kolegów, którzy szli na koncert. Chłopcy na widok policjantów wyraźnie się zaniepokoili, stali się nerwowi i niespokojni. Policjanci szybko ustalili przyczynę takiego zachowania. Przy 19-latku kryminalni znaleźli 1 gram marihuany. Kolejne 4 gramy suszu roślinnego policjanci zabezpieczyli w miejscu jego zamieszkania. Także jego młodsi koledzy mieli przy sobie narkotyki. Przy jednym z 17-latków policjanci znaleźli ponad 3 gramy, a przy drugim prawie jeden gram marihuany. Narkotyki zostały zabezpieczone do badań laboratoryjnych.

Teraz nastolatkowie odpowiedzą przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.