Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci promowali służbę w Policji podczas VIII Ełckich Targów Pracy oraz na pikniku patriotyczno - militarnym w liceum mundurowym

Policjanci promowali służbę w Policji podczas VIII Ełckich Targów Pracy, które odbyły się w czwartek w wyższej Szkole Finansów z Zarządzania w Białymstoku Filia w Ełku oraz na pikniku patriotyczno - militarnym w liceum mundurowym przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku Ośrodek Doskonalenia Zawodowego w Ełku.

Policjanci promowali służbę w Policji podczas VIII Ełckich Targów Pracy, które odbyły się w czwartek w wyższej Szkole Finansów z Zarządzania w Białymstoku Filia w Ełku, którego organizatorem było Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku. W przedsięwzięciu zaprezentowały się lokalne firmy, przedsiębiorstwa oraz służby mundurowe. Obok policjantów swoje stanowiska prezentowali funkcjonariusze straży pożarnej, wojska i straży granicznej. Targi skierowane były do młodzieży uczącej się w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, absolwentów, studentów i innych osób poszukujących pracy. Szerokie grono odbiorców stworzyło możliwość promocji służby w Policji w środowisku lokalnym, szczególnie wśród młodych ludzi, którzy jeszcze się uczą, ale już w najbliższym czasie rozpoczną pracę. Policjanci rozmawiali z osobami odwiedzającymi ich stanowisko, o tym jak zostać policjantem, jak wyglądają poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego oraz gdzie należy składać wymagane dokumenty.

 

Także piknik patriotyczno – militarny zorganizowany w liceum mundurowym przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Ełku stał się znakomitą okazją do zaprezentowania służby w Policji. Na specjalnie przygotowanym stanowisku zaprezentowano sprzęt i wyposażenie ełckich funkcjonariuszy. Policjanci rozmawiali także z młodzieżą o służbie w Policji i o tym, co zrobić by zostać policjantem.

 

Osoby zainteresowane służbą w Policji mogą uzyskać szczegółowe informacje dotyczące procedury przejęcia na stronie: www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl.