Zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Aktualności

Zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi

Komenda Powiatowa Policji w Ełku dysponuje wakatami. Żeby zostać policjantem należy mieć obywatelstwo polskie, co najmniej średnie wykształcenie, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Oferujemy stałą i ciekawą pracę.

Komenda Powiatowa Policji w Ełku poszukuje osób, które chcą zostać policjantem i pełnić służbę w naszym mieście.

Poszukujemy osób mających obywatelstwo polskie, co najmniej średnie wykształcenie. To podstawowe warunki, które należy spełnić. Ważne jest również to, że nie można być to osobą skazaną prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Podkreślić należy, że nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.

Kandydat składa komplet dokumentów w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Później przechodzi test wiedzy i test sprawnościowy. Następnym etapem jest rozmowa z psychologiem i komisja lekarska. Po przyjęciu do służby w Policji młody funkcjonariusz przechodzi szkolenie podstawowe trwające około pół roku w szkole policyjnej.

Wszelkie osoby zainteresowane służbą w Policji mogą uzyskać szczegółowe informacje dotyczące procedury przejęcia na stronie: www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl. Można też skontaktować się z pracownikiem Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Ełku, tel. 47 73 55202 

Powrót na górę strony