Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejna kolizja na ul. Przemysłowej. Apelujemy o ostrożność

Kierująca mazdą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla jadącego ul. Przemysłowa golfa. Doszło do zderzenia pojazdów. Na szczęście nie potrzebna była pomoc medyczna. 33-latka za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem w wysokości 500 złotych i 6 punktami karnymi. Apelujemy o zachowanie ostrożności.

W miniony weekend policjanci pracowali na miejscu kolizji na skrzyżowaniu ulic Przemysłowa i Ciepła. Z ustaleń policjantów wynika, że 33-letnia kierująca mazdą skręcając w prawo z ul. Ciepłej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu golfem. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów. Skończyło się na uszkodzeniach pojazdów, uczestnicy zdarzenia nie potrzebowali pomocy medycznej. Kierująca mazdą za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Na jej konto trafiło także 6 punktów karnych.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wyjazdu z ul. Ciepłej. To kolejna kolizja w tym miejscu. Zwłaszcza podczas panujących obecnie warunków atmosferycznych wszyscy uczestnicy ruchu drogowego muszą szczególnie zadbać bezpieczeństwo na drodze. Czasami chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.