Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Po kłótni, pijany wsiadł do samochodu i spowodował kolizję

42-letni kierowca audi podczas cofania uderzył w zaparkowaną skodę. Dzięki reakcji świadków zdarzenia został szybko zatrzymany. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Tłumaczył, że pokłócił się z bliską osobą i dlatego się napił. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Policjanci interweniowali wczoraj wobec 42-letniego kierowcy audi. Mężczyzna wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowaną skodę, powodując zarysowania zderzaka, błotnika i drzwi. W pobliżu tego miejsca bawiły się dzieci. Dzięki szybkiej reakcji świadków kierowca został zatrzymany. Podczas kontroli okazało się, że jest pijany – miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Powodem tego, że pił alkohol, a potem wsiadł za kierownicę miała być kłótnia z bliską osobą.

Policjanci od razu zatrzymali 42-latkowi prawo jazdy. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i konsekwencje finansowe.