Bezpieczne wakacje w Ełku - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne wakacje w Ełku

W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”, dbając o dzieci wypoczywające w Ełku, policjanci uczestniczyli w działaniach profilaktycznych zorganizowanych nad jeziorem Selmęt Wielki. W spotkaniu wzięli udział także: ratownik WOPR i pracownik sanepidu.

Policjanci zorganizowali spotkanie z uczestnikami kolonii nad jeziorem Selmęt Wielki.  W działaniach udział wzięli policjanci, ratownik WOPR oraz pracownik sanepidu. Policjanci omówili problematykę bezpieczeństwa na drodze, zasady kontaktów z osobami nieznajomymi, zasady korzystania z telefonów alarmowych oraz niebezpieczeństwa związane z narkotykami i dopalaczami. Podczas potkania z policjanci zwrócili uwagę na problematykę związaną z bezpieczeństwem rowerzystów i pieszych.

Każdy uczestnik akcji otrzymał ulotki pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo”, które zawierały cenne informacje na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Wspólnie dążymy do tego, że dzieci wypoczywające w powiecie ełckim spędzały swój wolny czas bezpiecznie, beztrosko i pogodnie.  

Działania odbyły się w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”, organizowanej pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.