Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. 2 wypadki w Ełku - zginął 33-latek pasażer BMW, 26-letnia motocyklista przebywa w szpitalu

  Ełccy policjanci pracowali wczoraj na miejscu dwóch wypadków drogowych. Do jednego doszło przed godziną 17 w Ełku na rondzie przy ul. Kilińskiego. Poszkodowana 26-letnia kierująca motocyklem kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Do drugiego tragicznego zdarzenia doszło około 2:30 na trasie Ełk-Sędki, gdzie zginął 33-letni pasażer osobowego BMW. Policjanci ustalili, że samochód, którym podróżował mężczyzna wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu.

 3. Tragiczny wypadek na budowie

  62-letni mężczyzna zginął na budowie drogi. Pracował jako operator spycharki, wjechał na rozlewisko i jego pojazd zatonął. Mężczyzna został wydobyty z wody, ale niestety nie udało się go uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratory wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 4. Komenda Powiatowa Policji w Ełku

 5. Miasto Ełk

 6. Wydział Prewencji

 7. Rewiry Dzielnicowych

  Rewiry Dzielnicowych

 8. Wydział Kryminalny

 9. Pożegnanie ze służbą Komendanta Powiatowego Policji w Ełku

  Komendant Powiatowy Policji w Ełku insp. Paweł Szyperek odszedł na emeryturę po wielu latach wiernej służby w Policji. Ze względu na obostrzenia sanitarne to pożegnanie było inne niż zwykle i musiało mieć kameralny charakter. Nie zabrakło jednak ciepłych słów, serdecznych podziękowań i życzeń napływających od różnych osób.

 10. Pijany 32-latek po kradzieży potrącił samochodem ochroniarza, a po brawurowej ucieczce uderzył w inne samochody i latarnię

  32-latek ukradł ze sklepu elektronarzędzia i wybiegł z pełnym koszykiem na parking do swojego samochodu. Na interwencję pracowników ochrony zareagował bardzo agresywnie, wsiadł do samochodu i podczas ucieczki potrącił ochroniarza. Jego ucieczka zakończyła się kolizją. 32-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Do zatrzymania mężczyzny przyczynili się także mieszkańcy, których informacje bardzo pomogły policjantom.

Powrót na górę strony