Komenda Powiatowa Policji w Ełku

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Komenda Powiatowa Policji w Ełku

 3. 13-latek wyrwał torebkę starszej kobiecie. Został zatrzymany

  Policjanci zatrzymali 13-latka, który dokonał rozboju na starszej, schorowanej kobiecie. Chłopak wyrwał jej z ręki torebkę, kobieta straciła równowagę i upadła na ziemię. W trakcie zatrzymania nastolatek miał przy sobie marihuanę i produkty spożywcze, które ukradł ze sklepu. Sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

 4. Miasto Ełk

 5. 2 wypadki w Ełku - zginął 33-latek pasażer BMW, 26-letnia motocyklista przebywa w szpitalu

  Ełccy policjanci pracowali wczoraj na miejscu dwóch wypadków drogowych. Do jednego doszło przed godziną 17 w Ełku na rondzie przy ul. Kilińskiego. Poszkodowana 26-letnia kierująca motocyklem kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Do drugiego tragicznego zdarzenia doszło około 2:30 na trasie Ełk-Sędki, gdzie zginął 33-letni pasażer osobowego BMW. Policjanci ustalili, że samochód, którym podróżował mężczyzna wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu.

 6. Wydział Prewencji

 7. Rewiry Dzielnicowych

  Rewiry Dzielnicowych

 8. Poszukiwana listem gończym zatrzymana

  Policjant zajmujący się poszukiwaniem osób ustalił, gdzie przebywa 59-letnia poszukiwana listem gończym. Kobieta ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości, przebywając za granicą. Na kilka dnia przyjechała na teren powiatu ełckiego – została zatrzymana.

 9. Wydział Kryminalny

 10. Jeden kierowca zatrzymał się, żeby przepuścić pieszą na pasach. Drugi ją potrącił

  Policjanci zatrzymali prawo jazdy 24-latkowi, który potrącił kobietę na przejściu. Kierowca jadący prawym pasem zatrzymał się przed pasami, żeby przepuścić pieszą. Natomiast jadący lewym pasem nie zatrzymał się i w nią uderzył.